Корекція фігури в Spa Time

Медовий масаж має антицелюлітний ефект. Рекомендується для тих, кому потрібно прибрати зайві кілограми та підтягнути шкіру. У вартість входять усі проблемні зони.

У вартість входить опрацювання всіх проблемних зон. Майстер для розігріву використовує ручний масаж, а потім опрацьовує їх вакуумним апаратом.

Ручний лімфодренажний масаж всього тіла – це максимально безпечна та результативна процедура, яка впливає безпосередньо на лімфатичні вузли та дозволяє прискорити пересування лімфи в організмі. Швидкий лімфоток позбавляє набряків і сприяє регенерації тканин, звільненню тканин від токсинів і виведенню зайвої рідини.

Антицелюлітний ручний масаж — це глибоке опрацювання всіх проблемних зон, спрямоване на зменшення об’ємів та підтяжку шкіри.

Радіохвильова терапія в косметології ґрунтується на застосуванні RF-енергії. Електричний струм прогріває глибокі та середні шари тканин. Під впливом температури волокна колагену підтягуються і відбувається швидкий ефект ліфтингу. Посилюється кровообіг, унаслідок чого покращується стан шкірного покриву.

Ультразвукова кавітація (прибирає локально жирові відкладення) + RF-ліфтинг ( прогріває всі шари шкіри, має максимальний ліфтинг ефект) + Вакуумний масаж (антицелюлітний та лімфодренажний ефект). Все це майстер поєднує в одну процедуру, що дає результат після першого сеансу.

Масаж виконують бамбуковими паличками. Використовують антицелюлітні олії та особливу техніку бразильського масажу. Процедура дуже ефективна від набряклості та целюліту, досить глибоке та інтенсивне опрацювання проблемних місць.

Попередній запис по телефону