Масаж в Кривому Розі від Spa Time

Масаж

Масаж спини – 30 хв. – 250 грн.

Масаж спини - включає в себе лікувальний масаж усієї спини та шиї. При необхідності майстер використовує точковий масаж, вакуумний та гуа-ша. 

У процедуру входить очищення та ліфтинг масаж обличчя, шиї та зони декольте.

Медовий масаж має антицелюлітний ефект. Рекомендується для тих, кому потрібно прибрати зайві кілограми та підтягнути шкіру. У вартість входять усі проблемні зони.

У вартість входить опрацювання всіх проблемних зон. Майстер для розігріву використовує ручний масаж, а потім опрацьовує їх вакуумним апаратом.

 

RF-ліфтинг – сучасна технологія омолодження шкіри, яка не потребує проведення жодних пластичних операцій. Під впливом електромагнітних імпульсів високих частот відбувається стимуляція клітин-фібропластів, що запускають процес активного вироблення колагену та еластину. Шкіра природним шляхом підтягується та розгладжується.

У процедуру входить очищення, масаж обличчя, шиї та зони декольте, глибокотканий масаж проблемних зон.

Масаж обличчя включає очищення, іспанський масаж обличчя, шиї, зони декольте, волосистої частини голови і рук. 

Ручний лімфодренажний масаж всього тіла – це максимально безпечна та результативна процедура, яка впливає безпосередньо на лімфатичні вузли та дозволяє прискорити пересування лімфи в організмі. Швидкий лімфоток позбавляє набряків і сприяє регенерації тканин, звільненню тканин від токсинів і виведенню зайвої рідини.

 

Антицелюлітний ручний масаж - це глибоке опрацювання всіх проблемних зон, спрямоване на зменшення об'ємів та підтяжку шкіри.

Релакс масаж - має заспокійливі властивості, знижує психічну та нервову напругу, покращує сон і допомагає позбутися стресів та депресії.

 

Загальний масаж - включає масаж голови, спини, рук і ніг.

Спортивний масаж – це спеціальний масаж для людей, які систематично займаються спортом. Метою є прискорення кровообігу, відновлення після тренувань та змагань. Сприяє глибокому опрацюванню м'язів і виконується більш інтенсивно та глибоко.

 

Радіохвильова терапія в косметології ґрунтується на застосуванні RF-енергії. Електричний струм прогріває глибокі та середні шари тканин. Під впливом температури волокна колагену підтягуються і відбувається швидкий ефект ліфтингу. Посилюється кровообіг, унаслідок чого покращується стан шкірного покриву.

 

Ультразвукова кавітація (прибирає локально жирові відкладення) + RF-ліфтинг ( прогріває всі шари шкіри, має максимальний ліфтинг ефект) + Вакуумний масаж (антицелюлітний та лімфодренажний ефект). Все це майстер поєднує в одну процедуру, що дає результат після першого сеансу.

Релакс масаж + гарячі камені - поєднання ручного  релакс масажу та масажу гарячими каменями.

 

Масаж виконують бамбуковими паличками. Використовують антицелюлітні олії та особливу техніку бразильського масажу. Процедура дуже ефективна від набряклості та целюліту, досить глибоке та інтенсивне опрацювання проблемних місць.

Мікс масаж - це поєднання релакс масажу, масажу гарячим камінням, тайського та креольського.

 

Масаж у чотири руки, вважається складним для належного виконання і в той же час дуже ексклюзивним. 

 

Тайський масаж - це особливий вид масажу, який відновлює організм. Сеанс відбувається в приємній обстановці (музика, свічки, аромотерапія). Тайський масаж поєднує в собі точковий масаж, ротацію та спеціальні техніки активізації енергії. Техніки тайського масажу виконуються в одязі, лежачи на підлозі на маті. Масажист за допомогою рук, ніг, колін, ліктів, долонь, стоп, передпліччя та пальців  дбайливо опрацьовує все тіло клієнта. Цей масаж має потужний розслаблюючий та оздоровчий ефект. Після сеансу клієнта чекає  трав'яний чай.

Попередній запис на масаж за телефоном